Escada SESB75F-579-59 Sesb75f 59 579 solbriller
Thumbnail
Escada Sesb75f 59 579 solbriller
PayPal
Udsolgt
Indtast venligst din e-mail-adresse, der skal anmeldes, så snart dette produkt bliver tilgængelig.
Køn
Damer
Stelfarve
Sølv
Ramme Materiale
Metal
Frame form
Cat Eye
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Grå
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Bridge eller Pad
Pude
Passe
Stor
Eye Størrelse
59mm
Bro
13mm
Temple Længde
145mm
Bridge eller Pad
Pude
Bro
13mm
Eye Størrelse
59mm
Frame form
Cat Eye
Køn
Damer
Lens farve
Grå
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Passe
Stor
Ramme Materiale
Metal
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Sølv
Temple Længde
145mm