Escada SESA58F-T02R-54 Sesa58f 54 t02r solbriller
Thumbnail
Escada Sesa58f 54 t02r solbriller
Få en ekstra 10% rabat med kode: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
tilgængelig
Varen er på 4-6 Days
Levering anslået til Det Forenede Kongerige af Tuesday 19 May 2026.
 30 dages returret uden besvær
 Gratis UK Levering
Se vores leverings- og returpolitik.
Stelfarve
Rød
Ramme Materiale
Acetat
Frame form
Panthos (Tea Cup)
Lens farve
Lilla
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Bridge eller Pad
Pude
Eye Størrelse
54mm
Bro
22mm
Temple Længde
145mm
Bridge eller Pad
Pude
Bro
22mm
Eye Størrelse
54mm
Frame form
Panthos (Tea Cup)
Lens farve
Lilla
Ramme Materiale
Acetat
Stelfarve
Rød
Temple Længde
145mm