Escada SESA58F-A02W-54 Sesa58f 54 a02w solbriller
Stelfarve
Sort
Ramme Materiale
Plast
Frame form
Panthos (Tea Cup)
Lens farve
Blå
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Bridge eller Pad
Pude
Eye Størrelse
54mm
Bro
22mm
Temple Længde
145mm
Watches2U-garanti
2 år
EAN
Se alt
Bridge eller Pad
Pude
Bro
22mm
Eye Størrelse
54mm
Frame form
Panthos (Tea Cup)
Lens farve
Blå
Ramme Materiale
Plast
Stelfarve
Sort
Temple Længde
145mm