Escada SESA50F-0A02-51 Sesa50f 51 0a02 solbriller
Thumbnail
Escada Sesa50f 51 0a02 solbriller
PayPal
Udsolgt
Indtast venligst din e-mail-adresse, der skal anmeldes, så snart dette produkt bliver tilgængelig.
Køn
Damer
Stelfarve
Sort
Ramme Materiale
Acetat
Frame form
Square / Rektangel
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Grå
Passe
Medium
Eye Størrelse
51mm
Bro
20mm
Temple Længde
145mm
20mm
Eye Størrelse
51mm
Frame form
Square / Rektangel
Køn
Damer
Lens farve
Grå
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Passe
Medium
Ramme Materiale
Acetat
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Sort
Temple Længde
145mm