Escada SESA47F-0A02-56 Sesa47f 56 0a02 solbriller
Thumbnail
Escada Sesa47f 56 0a02 solbriller
PayPal
Udsolgt
Indtast venligst din e-mail-adresse, der skal anmeldes, så snart dette produkt bliver tilgængelig.
Køn
Damer
Stelfarve
To tone
Ramme Materiale
Metal
Frame form
Cat Eye
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Lilla
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Bridge eller Pad
Pude
Passe
Stor
Eye Størrelse
56mm
Bro
13mm
Temple Længde
145mm
Bridge eller Pad
Pude
Bro
13mm
Eye Størrelse
56mm
Frame form
Cat Eye
Køn
Damer
Lens farve
Lilla
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Passe
Stor
Ramme Materiale
Metal
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
To tone
Temple Længde
145mm