Calvin Klein CKNYC1874S-100-57 Cknyc1874s 57 100 solbriller
Thumbnail
Calvin Klein Cknyc1874s 57 100 solbriller
Stelfarve
Hvid
Lens farve
Lilla
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Bridge eller Pad
Pude
Passe
Stor
Eye Størrelse
57mm
Bro
16mm
Temple Længde
140 mm
Bridge eller Pad
Pude
Bro
16mm
Eye Størrelse
57mm
Lens farve
Lilla
Passe
Stor
Stelfarve
Hvid
Temple Længde
140 mm