Calvin Klein CKNYC1872S-244-54 Cknyc1872s 54 244 solbriller
Thumbnail
Calvin Klein Cknyc1872s 54 244 solbriller
Stelfarve
Takvinge
Lens farve
Brun
Passe
Medium
Eye Størrelse
54mm
Bro
19mm
Temple Længde
140 mm
19mm
Eye Størrelse
54mm
Lens farve
Brun
Passe
Medium
Stelfarve
Takvinge
Temple Længde
140 mm