Calvin Klein CKNYC1852S-307-53 Cknyc1852s 53 307 solbriller
Thumbnail
Calvin Klein Cknyc1852s 53 307 solbriller
Stelfarve
Sort
Ramme Materiale
Acetat
Lens farve
Grøn
Passe
Medium
Eye Størrelse
53mm
Bro
18mm
Temple Længde
140 mm
18mm
Eye Størrelse
53mm
Lens farve
Grøn
Passe
Medium
Ramme Materiale
Acetat
Stelfarve
Sort
Temple Længde
140 mm