Calvin Klein CKNYC1812S-717-58 Cknyc1812s 58 717 solbriller
Thumbnail
Calvin Klein Cknyc1812s 58 717 solbriller
PayPal
Udsolgt
Indtast venligst din e-mail-adresse, der skal anmeldes, så snart dette produkt bliver tilgængelig.
Køn
Damer
Køn
Mænd
Stelfarve
Guld
Ramme Materiale
Titanium
Frame form
Aviator / Navigator
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Grå
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Bridge eller Pad
Pude
Passe
Stor
Eye Størrelse
58mm
Bro
16mm
Temple Længde
145mm
Bridge eller Pad
Pude
Bro
16mm
Eye Størrelse
58mm
Frame form
Aviator / Navigator
Mænd
Damer
Lens farve
Grå
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Passe
Stor
Ramme Materiale
Titanium
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Guld
Temple Længde
145mm