Calvin Klein CKJ818S-426-53 Ckj818s 53 426 jeanssolbriller
Thumbnail
Calvin Klein Ckj818s 53 426 jeanssolbriller
PayPal
Udsolgt
Indtast venligst din e-mail-adresse, der skal anmeldes, så snart dette produkt bliver tilgængelig.
Køn
Mænd
Stelfarve
Blå
Frame form
Square / Rektangel
Lens farve
Lyserød
Lens teknologi
Blitz
Bridge eller Pad
Eye Størrelse
53mm
Bro
17mm
Temple Længde
140 mm
17mm
Eye Størrelse
53mm
Frame form
Square / Rektangel
Damer
Mænd
Lens farve
Lyserød
Blitz
Stelfarve
Blå
Temple Længde
140 mm