Calvin Klein CKJ813S-001-52 Ckj813s 52 001 jeanssolbriller
Thumbnail
Calvin Klein Ckj813s 52 001 jeanssolbriller
Apple Pay
Klarna
PayPal
På lager
Only One Left - Mere om Order
Bestil i de næste 4 timer for anslået levering til Det Forenede Kongerige af Friday 15 May 2026.
 30 dages returret uden besvær
 Gratis UK næste dag levering
Se vores leverings- og returpolitik.
Stelfarve
Sort
Frame form
Runde / Ovale
Lens farve
Blå
Eye Størrelse
52mm
Bro
17mm
Temple Længde
135mm
Watches2U-garanti
2 år
Rækkevidde
17mm
Eye Størrelse
52mm
Frame form
Runde / Ovale
Lens farve
Blå
Stelfarve
Sort
Temple Længde
135mm