Calvin Klein CKJ802S-506-55 Ckj802s 55 506 jeanssolbriller
Thumbnail
Calvin Klein Ckj802s 55 506 jeanssolbriller
Apple Pay
Klarna
PayPal
På lager
Only One Left - Mere om Order
Bestil i de næste 7 timer for anslået levering til Det Forenede Kongerige af Friday 15 May 2026.
 30 dages returret uden besvær
 Gratis UK næste dag levering
Se vores leverings- og returpolitik.
Stelfarve
Lilla
Frame form
Cat Eye
Lens farve
Beige
Lens teknologi
Spejl
Passe
Stor
Eye Størrelse
55mm
Bro
18mm
Temple Længde
140 mm
Watches2U-garanti
2 år
Rækkevidde
18mm
Eye Størrelse
55mm
Frame form
Cat Eye
Lens farve
Beige
Spejl
UV-beskyttelse
Passe
Stor
Stelfarve
Lilla
Temple Længde
140 mm