Calvin Klein CKJ795S-405-52 Ckj795s 52 405 jeanssolbriller
Thumbnail
Calvin Klein Ckj795s 52 405 jeanssolbriller
PayPal
Udsolgt
Indtast venligst din e-mail-adresse, der skal anmeldes, så snart dette produkt bliver tilgængelig.
Køn
Mænd
Stelfarve
Blå
Frame form
Square / Rektangel
Rammetype
Semi-Indfattet
Lens farve
Brun
Eye Størrelse
52mm
Bro
18mm
Temple Længde
140 mm
18mm
Eye Størrelse
52mm
Frame form
Square / Rektangel
Køn
Mænd
Lens farve
Brun
Rammetype
Semi-Indfattet
Stelfarve
Blå
Temple Længde
140 mm