Calvin Klein CKJ512S-650-54 Ckj512s 54 650 jeans solbriller
Thumbnail
Calvin Klein Ckj512s 54 650 jeans solbriller
Apple Pay
Klarna
PayPal
På lager
Only One Left - Mere om Order
Bestil i de næste 5 timer for anslået levering til Det Forenede Kongerige af Friday 15 May 2026.
 30 dages returret uden besvær
 Gratis UK næste dag levering
Se vores leverings- og returpolitik.
Køn
Damer
Stelfarve
Orange
Ramme Materiale
Plast
Frame form
Square / Rektangel
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Lyserød
Passe
Medium
Eye Størrelse
54mm
Bro
18mm
Temple Længde
140 mm
Watches2U-garanti
2 år
Rækkevidde
18mm
Eye Størrelse
54mm
Frame form
Square / Rektangel
Køn
Damer
Lens farve
Lyserød
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Passe
Medium
Ramme Materiale
Plast
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Orange
Temple Længde
140 mm