Calvin Klein CKJ165S-020-53 Ckj165s 53 020 jeanssolbriller
Thumbnail
Calvin Klein Ckj165s 53 020 jeanssolbriller
Apple Pay
Klarna
PayPal
På lager
Only One Left - Mere om Order
Bestil i de næste 15 timer for anslået levering til Det Forenede Kongerige af Friday 15 May 2026.
 30 dages returret uden besvær
 Gratis UK næste dag levering
Se vores leverings- og returpolitik.
Køn
Mænd
Stelfarve
Sølv
Ramme Materiale
Metal
Frame form
Aviator / Navigator
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Orange
Lens teknologi
Spejl
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Bridge eller Pad
Pude
Passe
Medium
Eye Størrelse
53mm
Bro
17mm
Temple Længde
140 mm
Watches2U-garanti
2 år
Rækkevidde
UPC
Se alt
Bridge eller Pad
Pude
Bro
17mm
Eye Størrelse
53mm
Frame form
Aviator / Navigator
Køn
Mænd
Lens farve
Orange
Spejl
UV-beskyttelse
Passe
Medium
Ramme Materiale
Metal
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Sølv
Temple Længde
140 mm