Calvin Klein CK5940S-318-50 Ck5940s 50 318 solbriller
Thumbnail
Calvin Klein Ck5940s 50 318 solbriller
Apple Pay
Klarna
PayPal
På lager
Only One Left - Mere om Order
Bestil i de næste 13 timer for anslået levering til Det Forenede Kongerige af Friday 15 May 2026.
 30 dages returret uden besvær
 Gratis UK næste dag levering
Se vores leverings- og returpolitik.
Køn
Mænd
Stelfarve
Grøn
Ramme Materiale
Acetat
Frame form
Runde / Ovale
Lens farve
Grøn
Passe
Lille
Eye Størrelse
50mm
Bro
19mm
Temple Længde
140 mm
19mm
Eye Størrelse
50mm
Frame form
Runde / Ovale
Damer
Mænd
Passe
Lille
Ramme Materiale
Acetat
Temple Længde
140 mm