Calvin Klein CK5922S-221-52 Ck5922s 52 221 solbriller
Thumbnail
Calvin Klein Ck5922s 52 221 solbriller
PayPal
Udsolgt
Indtast venligst din e-mail-adresse, der skal anmeldes, så snart dette produkt bliver tilgængelig.
Stelfarve
Rød
Ramme Materiale
Acetat
Frame form
Runde / Ovale
Lens farve
Grå
Lens teknologi
Røg
Passe
Medium
Eye Størrelse
52mm
Bro
17mm
Temple Længde
140 mm
17mm
Eye Størrelse
52mm
Frame form
Runde / Ovale
Lens farve
Grå
Røg
UV-beskyttelse
Passe
Medium
Ramme Materiale
Acetat
Stelfarve
Rød
Temple Længde
140 mm