Calvin Klein CK5916S-412-52 Ck5916s 52 412 solbriller
Thumbnail
Calvin Klein Ck5916s 52 412 solbriller
PayPal
Udsolgt
Indtast venligst din e-mail-adresse, der skal anmeldes, så snart dette produkt bliver tilgængelig.
Stelfarve
Blå
Ramme Materiale
Acetat
Frame form
Runde / Ovale
Lens farve
Blå
Lens teknologi
Røg
Passe
Medium
Eye Størrelse
52mm
Bro
18mm
Temple Længde
145mm
18mm
Eye Størrelse
52mm
Frame form
Runde / Ovale
Lens farve
Røg
UV-beskyttelse
Passe
Medium
Ramme Materiale
Acetat
Temple Længde
145mm