Calvin Klein CK5910S-810-53 Ck5910s 53 810 solbriller
Thumbnail
Calvin Klein Ck5910s 53 810 solbriller
Apple Pay
Klarna
PayPal
På lager
Only One Left - Mere om Order
Bestil i de næste 13 timer for anslået levering til Det Forenede Kongerige af Friday 15 May 2026.
 30 dages returret uden besvær
 Gratis UK næste dag levering
Se vores leverings- og returpolitik.
Køn
Mænd
Stelfarve
Orange
Ramme Materiale
Plast
Frame form
Square / Rektangel
Lens farve
Brun
Passe
Medium
Eye Størrelse
53mm
Bro
15mm
Temple Længde
140 mm
15mm
Eye Størrelse
53mm
Frame form
Square / Rektangel
Damer
Mænd
Lens farve
Brun
Passe
Medium
Ramme Materiale
Plast
Stelfarve
Orange
Temple Længde
140 mm