Calvin Klein CK5909S-438-51 Ck5909s 51 438 solbriller
Thumbnail
Calvin Klein Ck5909s 51 438 solbriller
Apple Pay
Klarna
PayPal
På lager
Only One Left - Mere om Order
Bestil i de næste 15 timer for anslået levering til Det Forenede Kongerige af Friday 15 May 2026.
 30 dages returret uden besvær
 Gratis UK næste dag levering
Se vores leverings- og returpolitik.
Stelfarve
Blå
Ramme Materiale
Plast
Frame form
Cat Eye
Lens farve
Brun
Passe
Medium
Eye Størrelse
51mm
Bro
18mm
Temple Længde
140 mm
18mm
Eye Størrelse
51mm
Frame form
Cat Eye
Lens farve
Brun
Passe
Medium
Ramme Materiale
Plast
Stelfarve
Blå
Temple Længde
140 mm