Calvin Klein CK5425S-610-50 Ck5425s 50 610 solbriller
Thumbnail
Calvin Klein Ck5425s 50 610 solbriller
Apple Pay
Klarna
PayPal
På lager
Only One Left - Mere om Order
Bestil i de næste 13 timer for anslået levering til Det Forenede Kongerige af Friday 15 May 2026.
 30 dages returret uden besvær
 Gratis UK næste dag levering
Se vores leverings- og returpolitik.
Køn
Damer
Stelfarve
Rød
Ramme Materiale
Metal
Frame form
Square / Rektangel
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Gul
Lens teknologi
Spejl
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Bridge eller Pad
Pude
Passe
Lille
Eye Størrelse
50mm
Bro
18mm
Temple Længde
135mm
Bridge eller Pad
Pude
Bro
18mm
Eye Størrelse
50mm
Frame form
Square / Rektangel
Køn
Damer
Lens farve
Gul
Spejl
UV-beskyttelse
Passe
Lille
Ramme Materiale
Metal
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Rød
Temple Længde
135mm