Calvin Klein CK5415S-615-49 Ck5415s 49 615 solbriller
Thumbnail
Calvin Klein Ck5415s 49 615 solbriller
PayPal
Udsolgt
Indtast venligst din e-mail-adresse, der skal anmeldes, så snart dette produkt bliver tilgængelig.
Stelfarve
Rød
Lens farve
Blå
Eye Størrelse
49mm
Bro
21mm
Temple Længde
140 mm
Bro
21mm
Eye Størrelse
49mm
Lens farve
Blå
Stelfarve
Rød
Temple Længde
140 mm