Calvin Klein CK5412S-539-48 Ck5412s 48 539 solbriller
Thumbnail
Calvin Klein Ck5412s 48 539 solbriller
Apple Pay
Klarna
PayPal
På lager
Only One Left - Mere om Order
Bestil i de næste 13 timer for anslået levering til Det Forenede Kongerige af Friday 15 May 2026.
 30 dages returret uden besvær
 Gratis UK næste dag levering
Se vores leverings- og returpolitik.
Stelfarve
Lilla
Lens farve
Gul
Eye Størrelse
48mm
Bro
20mm
Temple Længde
140 mm
Bro
20mm
Eye Størrelse
48mm
Lens farve
Gul
Stelfarve
Lilla
Temple Længde
140 mm