Calvin Klein CK5412S-403-48 Ck5412s 48 403 solbriller
Thumbnail
Calvin Klein Ck5412s 48 403 solbriller
Apple Pay
Klarna
PayPal
På lager
Only One Left - Mere om Order
Bestil i de næste 13 timer for anslået levering til Det Forenede Kongerige af Friday 15 May 2026.
 30 dages returret uden besvær
 Gratis UK næste dag levering
Se vores leverings- og returpolitik.
Køn
Damer
Køn
Mænd
Stelfarve
Blå
Ramme Materiale
Metal
Frame form
Runde / Ovale
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Grå
Lens teknologi
Spejl
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Bridge eller Pad
Pude
Passe
Lille
Eye Størrelse
48mm
Bro
20mm
Temple Længde
140 mm
Bridge eller Pad
Pude
Bro
20mm
Eye Størrelse
48mm
Frame form
Runde / Ovale
Mænd
Damer
Lens farve
Grå
Spejl
UV-beskyttelse
Passe
Lille
Ramme Materiale
Metal
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Blå
Temple Længde
140 mm