Calvin Klein CK4359S-022-54 Ck4359s 54 022 solbriller
Thumbnail
Calvin Klein Ck4359s 54 022 solbriller
Apple Pay
Klarna
PayPal
På lager
Only One Left - Mere om Order
Bestil i de næste 15 timer for anslået levering til Det Forenede Kongerige af Friday 15 May 2026.
 30 dages returret uden besvær
 Gratis UK næste dag levering
Se vores leverings- og returpolitik.
Køn
Damer
Stelfarve
Flerfarvet
Ramme Materiale
Acetat
Frame form
Square / Rektangel
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Rød
Passe
Medium
Eye Størrelse
54mm
Bro
17mm
Temple Længde
140 mm
17mm
Eye Størrelse
54mm
Frame form
Square / Rektangel
Køn
Damer
Lens farve
Rød
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Passe
Medium
Ramme Materiale
Acetat
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Flerfarvet
Temple Længde
140 mm