Calvin Klein CK23535S-604-53 Ck23535s 53 604 solbriller
Thumbnail
Calvin Klein Ck23535s 53 604 solbriller
PayPal
Udsolgt
Indtast venligst din e-mail-adresse, der skal anmeldes, så snart dette produkt bliver tilgængelig.
Køn
Damer
Stelfarve
Rød
Ramme Materiale
Plast
Frame form
Cat Eye
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Rød
Passe
Medium
Eye Størrelse
53mm
Bro
18mm
Temple Længde
145mm
18mm
Eye Størrelse
53mm
Frame form
Cat Eye
Køn
Damer
Lens farve
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Passe
Medium
Ramme Materiale
Plast
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Temple Længde
145mm