Calvin Klein CK23503S-528-54 Ck23503s 54 528 solbriller
Thumbnail
Calvin Klein Ck23503s 54 528 solbriller
PayPal
Udsolgt
Indtast venligst din e-mail-adresse, der skal anmeldes, så snart dette produkt bliver tilgængelig.
Køn
Damer
Stelfarve
To tone
Ramme Materiale
Acetat
Frame form
Cat Eye
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Grå
Passe
Medium
Eye Størrelse
54mm
Bro
20mm
Temple Længde
145mm
20mm
Eye Størrelse
54mm
Frame form
Cat Eye
Køn
Damer
Lens farve
Grå
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Passe
Medium
Ramme Materiale
Acetat
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
To tone
Temple Længde
145mm