Calvin Klein CK19703S-248-56 Ck19703s 56 248 solbriller
Thumbnail
Calvin Klein Ck19703s 56 248 solbriller
Apple Pay
Klarna
PayPal
På lager
Only One Left - Mere om Order
Bestil i de næste 15 timer for anslået levering til Det Forenede Kongerige af Friday 15 May 2026.
 30 dages returret uden besvær
 Gratis UK næste dag levering
Se vores leverings- og returpolitik.
Stelfarve
Brun
Lens farve
Brun
Eye Størrelse
56mm
Bro
17mm
Temple Længde
140 mm
17mm
Eye Størrelse
56mm
Temple Længde
140 mm