Calvin Klein CK19703S-025-56 Ck19703s 56 025 solbriller
Thumbnail
Calvin Klein Ck19703s 56 025 solbriller
Apple Pay
Klarna
PayPal
På lager
Only One Left - Mere om Order
Bestil i de næste 14 timer for anslået levering til Det Forenede Kongerige af Friday 15 May 2026.
 30 dages returret uden besvær
 Gratis UK næste dag levering
Se vores leverings- og returpolitik.
Stelfarve
Grå
Lens farve
Grå
Lens teknologi
Røg
Eye Størrelse
56mm
Bro
17mm
Temple Længde
140 mm
17mm
Eye Størrelse
56mm
Lens farve
Røg
Temple Længde
140 mm