Calvin Klein CK19700S-278-56 Ck19700s 56 278 solbriller
Thumbnail
Calvin Klein Ck19700s 56 278 solbriller
PayPal
Udsolgt
Indtast venligst din e-mail-adresse, der skal anmeldes, så snart dette produkt bliver tilgængelig.
Køn
Mænd
Stelfarve
To tone
Ramme Materiale
Acetat
Frame form
Square / Rektangel
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Brun
Passe
Stor
Eye Størrelse
56mm
Bro
19mm
Temple Længde
140 mm
19mm
Eye Størrelse
56mm
Frame form
Square / Rektangel
Køn
Mænd
Lens farve
Brun
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Passe
Stor
Ramme Materiale
Acetat
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
To tone
Temple Længde
140 mm