Calvin Klein CK18104S-717-49 Ck18104s 49 717 solbriller
Thumbnail
Calvin Klein Ck18104s 49 717 solbriller
Apple Pay
Klarna
PayPal
På lager
På lager, 4 købes
Bestil i de næste 15 timer for anslået levering til Det Forenede Kongerige af Friday 15 May 2026.
 30 dages returret uden besvær
 Gratis UK næste dag levering
Se vores leverings- og returpolitik.
Køn
Mænd
Stelfarve
Guld
Ramme Materiale
Metal
Frame form
Runde / Ovale
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Gul
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Bridge eller Pad
Pude
Passe
Lille
Eye Størrelse
49mm
Bro
20mm
Temple Længde
140 mm
Bridge eller Pad
Pude
Bro
20mm
Eye Størrelse
49mm
Frame form
Runde / Ovale
Køn
Mænd
Lens farve
Gul
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Passe
Lille
Ramme Materiale
Metal
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Guld
Temple Længde
140 mm