Gucci GG0827O-002-48 Gg0827o 48 002 optik
Thumbnail
Gucci Gg0827o 48 002 optik GG0827O-002-48
PayPal
Udsolgt
Indtast venligst din e-mail-adresse, der skal anmeldes, så snart dette produkt bliver tilgængelig.
Køn
Mænd
Frame form
Runde / Ovale
Lens farve
Demoobjektiv
Passe
Lille
Eye Størrelse
48mm
Bro
20mm
Temple Længde
145mm
20mm
Eye Størrelse
48mm
Frame form
Runde / Ovale
Damer
Mænd
Lens farve
Demoobjektiv
Passe
Lille
Temple Længde
145mm