Gucci GG0826O-001-53 Gg0826o 53 001 optik
Thumbnail
Gucci Gg0826o 53 001 optik GG0826O-001-53
PayPal
Udsolgt
Indtast venligst din e-mail-adresse, der skal anmeldes, så snart dette produkt bliver tilgængelig.
Køn
Mænd
Stelfarve
Sort
Ramme Materiale
Acetat
Frame form
Square / Rektangel
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Klar
Bridge eller Pad
Bro
Passe
Medium
Eye Størrelse
53mm
Bro
16mm
Temple Længde
145mm
16mm
Eye Størrelse
53mm
Frame form
Square / Rektangel
Køn
Mænd
Lens farve
Klar
Passe
Medium
Ramme Materiale
Acetat
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Sort
Temple Længde
145mm