Gucci GG0798O-002-53 Gg0798o 53 002 optik
Thumbnail
Gucci Gg0798o 53 002 optik GG0798O-002-53
PayPal
Udsolgt
Indtast venligst din e-mail-adresse, der skal anmeldes, så snart dette produkt bliver tilgængelig.
Frame form
Cat Eye
Lens farve
Klar
Passe
Medium
Eye Størrelse
53mm
Bro
15mm
Temple Længde
140 mm
15mm
Eye Størrelse
53mm
Frame form
Cat Eye
Lens farve
Klar
Passe
Medium
Temple Længde
140 mm