Gucci GG0556OJ-002-47 Gg0556oj 47 002 optik
Thumbnail
Gucci Gg0556oj 47 002 optik GG0556OJ-002-47
Få en ekstra 10% rabat med kode: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
tilgængelig
Varen er på 4-6 Days
Levering anslået til Det Forenede Kongerige af Wednesday 20 May 2026.
 30 dages returret uden besvær
 Gratis UK Levering
Se vores leverings- og returpolitik.
Køn
Mænd
Køn
Damer
Stelfarve
Takvinge
Ramme Materiale
Acetat
Frame form
Runde / Ovale
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Klar
Bridge eller Pad
Bro
Passe
Lille
Eye Størrelse
47mm
Bro
19mm
Temple Længde
140 mm
19mm
Eye Størrelse
47mm
Frame form
Runde / Ovale
Damer
Mænd
Lens farve
Klar
Passe
Lille
Ramme Materiale
Acetat
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Takvinge
Temple Længde
140 mm