Under Armour UAYARDDUAL-NIC-76 Uayarddual 76 nic solbriller
Thumbnail
Under Armour Uayarddual 76 nic solbriller
Få en ekstra 10% rabat med kode: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
tilgængelig
Varen er på 4-6 Days
Levering anslået til Det Forenede Kongerige af Wednesday 20 May 2026.
 30 dages returret uden besvær
 Gratis UK Levering
Se vores leverings- og returpolitik.
Køn
Damer
Køn
Mænd
Stelfarve
Hvid
Ramme Materiale
Plast
Frame form
Visir / Wrap
Rammetype
Semi-Indfattet
Lens farve
Lilla
Lens teknologi
Spejl
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Bridge eller Pad
Pude
Passe
Stor
Eye Størrelse
76mm
Bro
05mm
Temple Længde
125mm
Bridge eller Pad
Pude
Bro
05mm
Eye Størrelse
76mm
Frame form
Visir / Wrap
Damer
Mænd
Lens farve
Lilla
Spejl
UV-beskyttelse
Passe
Stor
Ramme Materiale
Plast
Rammetype
Semi-Indfattet
Stelfarve
Hvid
Temple Længde
125mm