Trussardi STR454FL-004AS-63 Str454fl 63 004as solbriller
Thumbnail
Trussardi Str454fl 63 004as solbriller
Få en ekstra 10% rabat med kode: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
tilgængelig
Varen er på 4-6 Days
Levering anslået til Det Forenede Kongerige af Wednesday 20 May 2026.
 30 dages returret uden besvær
 Gratis UK Levering
Se vores leverings- og returpolitik.
Køn
Damer
Køn
Mænd
Stelfarve
Guld
Ramme Materiale
Metal
Frame form
Aviator / Navigator
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Brun
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Bridge eller Pad
Pude
Passe
Stor
Eye Størrelse
63 mm
Bro
14mm
Temple Længde
145mm
Watches2U-garanti
2 år
EAN
Se alt
Bridge eller Pad
Pude
Bro
14mm
Eye Størrelse
63 mm
Frame form
Aviator / Navigator
Damer
Mænd
Lens farve
Brun
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Passe
Stor
Ramme Materiale
Metal
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Guld
Temple Længde
145mm