Tommy Hilfiger TH2017-S-086-56 Th2017 56 s 086 solbriller
Thumbnail
Tommy Hilfiger Th2017 56 s 086 solbriller
Få en ekstra 10% rabat med kode: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
tilgængelig
Varen er på 4-6 Days
Levering anslået til Det Forenede Kongerige af Thursday 21 May 2026.
 30 dages returret uden besvær
 Gratis UK Levering
Se vores leverings- og returpolitik.
Køn
Mænd
Stelfarve
Takvinge
Ramme Materiale
Acetat
Frame form
Square / Rektangel
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Brun
Passe
Stor
Eye Størrelse
56mm
Bro
19mm
Temple Længde
140 mm
19mm
Eye Størrelse
56mm
Frame form
Square / Rektangel
Køn
Mænd
Lens farve
Brun
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Passe
Stor
Ramme Materiale
Acetat
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Takvinge
Temple Længde
140 mm