Smith UPROAR-FLL-56 Uproar 56 fll uproar solbriller
Thumbnail
Smith Uproar 56 fll uproar solbriller
Få en ekstra 10% rabat med kode: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
tilgængelig
Varen er på 4-6 Days
Levering anslået til Det Forenede Kongerige af Wednesday 20 May 2026.
 30 dages returret uden besvær
 Gratis UK Levering
Se vores leverings- og returpolitik.
Køn
Damer
Stelfarve
Blå
Ramme Materiale
Plast
Frame form
Runde / Ovale
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Grå
Passe
Stor
Eye Størrelse
56mm
Bro
16mm
Temple Længde
135mm
16mm
Eye Størrelse
56mm
Frame form
Runde / Ovale
Køn
Damer
Lens farve
Grå
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Passe
Stor
Ramme Materiale
Plast
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Blå
Temple Længde
135mm