Smith THERUNAROUND-2RT-55 Therunaround 55 2rt solbriller
Thumbnail
Smith Therunaround 55 2rt solbriller
Få en ekstra 10% rabat med kode: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
tilgængelig
Varen er på 4-6 Days
Levering anslået til Det Forenede Kongerige af Tuesday 19 May 2026.
 30 dages returret uden besvær
 Gratis UK Levering
Se vores leverings- og returpolitik.
Køn
Damer
Stelfarve
Blå
Ramme Materiale
Plast
Frame form
Cat Eye
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Blå
Passe
Stor
Eye Størrelse
55mm
Bro
16mm
Temple Længde
140 mm
16mm
Eye Størrelse
55mm
Frame form
Cat Eye
Køn
Damer
Lens farve
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Passe
Stor
Ramme Materiale
Plast
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Temple Længde
140 mm