Smith SNARE-S37-51 Snare 51 s37 solbriller
Thumbnail
Smith Snare 51 s37 solbriller
Få en ekstra 10% rabat med kode: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
tilgængelig
Varen er på 4-6 Days
Levering anslået til Det Forenede Kongerige af Wednesday 20 May 2026.
 30 dages returret uden besvær
 Gratis UK Levering
Se vores leverings- og returpolitik.
Lignende produkter
Køn
Mænd
Køn
Damer
Stelfarve
Sort
Ramme Materiale
Plast
Frame form
Runde / Ovale
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Rød
Passe
Medium
Eye Størrelse
51mm
Bro
20mm
Temple Længde
145mm
20mm
Eye Størrelse
51mm
Frame form
Runde / Ovale
Mænd
Damer
Lens farve
Rød
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Passe
Medium
Ramme Materiale
Plast
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Sort
Temple Længde
145mm