Smith SMITHCOLETTE-N-DCD-55 Smithcolette 55 n dcd solbriller
Thumbnail
Smith Smithcolette 55 n dcd solbriller
Få en ekstra 10% rabat med kode: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
tilgængelig
Varen er på 4-6 Days
Levering anslået til Det Forenede Kongerige af Tuesday 19 May 2026.
 30 dages returret uden besvær
 Gratis UK Levering
Se vores leverings- og returpolitik.
Køn
Damer
Stelfarve
Blå
Ramme Materiale
Plast
Frame form
Square / Rektangel
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Brun
Lens teknologi
Polariseret
Passe
Stor
Eye Størrelse
55mm
Bro
17mm
Temple Længde
135mm
17mm
Eye Størrelse
55mm
Frame form
Square / Rektangel
Køn
Damer
Lens farve
Brun
Polariseret
UV-beskyttelse
Passe
Stor
Ramme Materiale
Plast
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Blå
Temple Længde
135mm