Smith SIDNEY-1ED-52 Sidney 52 1ed solbriller
Thumbnail
Smith Sidney 52 1ed solbriller
PayPal
Udsolgt
Indtast venligst din e-mail-adresse, der skal anmeldes, så snart dette produkt bliver tilgængelig.
Køn
Damer
Stelfarve
Grøn
Ramme Materiale
Plast
Frame form
Runde / Ovale
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Grå
Lens teknologi
Polariseret
Passe
Medium
Eye Størrelse
52mm
Bro
22mm
Temple Længde
145mm
22mm
Eye Størrelse
52mm
Frame form
Runde / Ovale
Køn
Damer
Lens farve
Grå
Polariseret
UV-beskyttelse
Passe
Medium
Ramme Materiale
Plast
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Grøn
Temple Længde
145mm