Smith REBEL-WJ9-58 Rebel 58 wj9 solbriller
Thumbnail
Smith Rebel 58 wj9 solbriller
Få en ekstra 10% rabat med kode: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
tilgængelig
Varen er på 4-6 Days
Levering anslået til Det Forenede Kongerige af Wednesday 20 May 2026.
 30 dages returret uden besvær
 Gratis UK Levering
Se vores leverings- og returpolitik.
Stelfarve
To tone
Frame form
Runde / Ovale
Lens farve
Lyserød
Lens teknologi
Spejl
Eye Størrelse
58mm
Bro
15mm
Temple Længde
140 mm
15mm
Eye Størrelse
58mm
Frame form
Runde / Ovale
Lens farve
Lyserød
Spejl
Stelfarve
To tone
Temple Længde
140 mm