Smith REBEL-OXZ-58 Rebel 58 oxz solbriller
Thumbnail
Smith Rebel 58 oxz solbriller
Få en ekstra 10% rabat med kode: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
tilgængelig
Varen er på 4-6 Days
Levering anslået til Det Forenede Kongerige af Wednesday 20 May 2026.
 30 dages returret uden besvær
 Gratis UK Levering
Se vores leverings- og returpolitik.
Køn
Mænd
Stelfarve
To tone
Ramme Materiale
Plast
Frame form
Runde / Ovale
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Blå
Lens teknologi
Multilayer
Lens teknologi
Spejl
Passe
Stor
Eye Størrelse
58mm
Bro
15mm
Temple Længde
140 mm
15mm
Eye Størrelse
58mm
Frame form
Runde / Ovale
Køn
Mænd
Lens farve
Blå
Spejl
UV-beskyttelse
Multilayer
Passe
Stor
Ramme Materiale
Plast
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
To tone
Temple Længde
140 mm