Smith QUESTA-WK5-50 Questa 50 wk5 solbriller
Thumbnail
Smith Questa 50 wk5 solbriller
PayPal
Udsolgt
Indtast venligst din e-mail-adresse, der skal anmeldes, så snart dette produkt bliver tilgængelig.
Køn
Damer
Køn
Mænd
Stelfarve
To tone
Ramme Materiale
Plast
Frame form
Runde / Ovale
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Brun
Passe
Lille
Eye Størrelse
50mm
Bro
19mm
Temple Længde
140 mm
19mm
Eye Størrelse
50mm
Frame form
Runde / Ovale
Damer
Mænd
Lens farve
Brun
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Passe
Lille
Ramme Materiale
Plast
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
To tone
Temple Længde
140 mm