Smith PREP-J5G-59 Prep 59 j5g solbriller
Thumbnail
Smith Prep 59 j5g solbriller
Få en ekstra 10% rabat med kode: WOWTEN
Se vores leverings- og returpolitik.
Lens teknologi
Polariseret
Passe
Stor
Eye Størrelse
59mm
Bro
39mm
Temple Længde
125mm
Bro
39mm
Eye Størrelse
59mm
Brun
Polariseret
UV-beskyttelse
Passe
Stor
Temple Længde
125mm