Smith PREP-AOZ-53 Prep 53 aoz solbriller
Thumbnail
Smith Prep 53 aoz solbriller
Få en ekstra 10% rabat med kode: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
tilgængelig
Varen er på 4-6 Days
Levering anslået til Det Forenede Kongerige af Wednesday 20 May 2026.
 30 dages returret uden besvær
 Gratis UK Levering
Se vores leverings- og returpolitik.
Køn
Damer
Køn
Mænd
Stelfarve
Guld
Ramme Materiale
Metal
Frame form
Runde / Ovale
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Brun
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Bridge eller Pad
Pude
Passe
Medium
Eye Størrelse
53mm
Bro
19mm
Temple Længde
145mm
Bridge eller Pad
Pude
Bro
19mm
Eye Størrelse
53mm
Frame form
Runde / Ovale
Mænd
Damer
Lens farve
Brun
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Passe
Medium
Ramme Materiale
Metal
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Guld
Temple Længde
145mm