Smith PIVLOCKASANA-N-1ED-99 Pivlockasana 99 n 1ed solbriller
Thumbnail
Smith Pivlockasana 99 n 1ed solbriller
Få en ekstra 10% rabat med kode: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
tilgængelig
Varen er på 4-6 Days
Levering anslået til Det Forenede Kongerige af Wednesday 20 May 2026.
 30 dages returret uden besvær
 Gratis UK Levering
Se vores leverings- og returpolitik.
Køn
Damer
Stelfarve
Grøn
Ramme Materiale
Plast
Frame form
Square / Rektangel
Rammetype
Uindfattede
Lens farve
Blå
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Bridge eller Pad
Pude
Passe
Stor
Eye Størrelse
99mm
Bro
01mm
Temple Længde
125mm
Bridge eller Pad
Pude
Bro
01mm
Eye Størrelse
99mm
Frame form
Square / Rektangel
Køn
Damer
Lens farve
Blå
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Passe
Stor
Ramme Materiale
Plast
Rammetype
Uindfattede
Stelfarve
Grøn
Temple Længde
125mm