Smith OVERDRIVE-N-LZJ-61 Overdrive 61 n lzj solbriller
Thumbnail
Smith Overdrive 61 n lzj solbriller
PayPal
Udsolgt
Indtast venligst din e-mail-adresse, der skal anmeldes, så snart dette produkt bliver tilgængelig.
Køn
Damer
Køn
Mænd
Stelfarve
To tone
Ramme Materiale
Plast
Frame form
Square / Rektangel
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Blå
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Bridge eller Pad
Pude
Passe
Stor
Eye Størrelse
61mm
Bro
17mm
Temple Længde
135mm
Bridge eller Pad
Pude
Bro
17mm
Eye Størrelse
61mm
Frame form
Square / Rektangel
Mænd
Damer
Lens farve
Blå
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Passe
Stor
Ramme Materiale
Plast
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
To tone
Temple Længde
135mm